Evde Amigurimi Yaparak Para Kazanma 

Evde Amigurimi Yaparak Para Kazanma 

Evde amigurimi yaparak para kazanma Evde para kazanmak için tercih edilebilecek birçok seçenek olsa da en eğlencelilerinden biri Amigurumi.

Amigurumi yaparak para kazanmak günümüzde işi yapan ve satan kişiler çok yüksek fiyatlara kazanabilmektedir. Japonca bir kelime olan amigurumi, oyuncak yapma sanatı anlamına gelir. Ami ve Nuigiri kelimelerinin birleşmesinden oluşur. İlk kelime doku, ikinci kelime ise doldurulmuş hayvan anlamına gelir.

Bayanların zorlanmadan yapabileceği bir sanat olup, sığ iğne ve tığ yöntemleri ile yapılmaktadır. Bugün popülaritesi artıyor. Bunun bir nedeni, dokumacının ne yapacağına karar verebilmesidir. Bu nedenle istek ve arzularınız doğrultusunda hareket etmeniz mümkündür.

Amigurumi İle Para Kazanabilir Misin?

Oyuncak denilince akla çocuklar gelse de durum her durumda böyle değildir. Çünkü hayal gücünüzü kullanır ve animeden yardım alırsanız geniş bir kitlenin ilgisini çekmeniz mümkün.

Animeler Japonya’da yapılır. Farklı karakterlerde amigurumi bebekler yaparsanız ülkemizin birçok hayranını kendine çekebilir ve satın almalarını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında oyuncaklar ne kadar renkli ve sevimli olursa çocukların ilgisini o kadar fazla çekecektir.

Amigurumi Bebek Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

İleri teknoloji çağında yaşıyoruz. Artık herkes internetten alışveriş yapıyor. Bu nedenle, sosyal medyada gösterilmesi gerekecektir.

1- Bir Instagram Sayfası Açın

Instagram sayfanızda kendinizi tanıtmak ve ürünlerinizi tanıtmak için bir Instagram sayfası açabilirsiniz. Küçük makaralı videolar yaparak, bebekleri nasıl yaptığınızı paylaşabilir ve insanlara güvende olmaları için aşılayabilirsiniz. Aynı zamanda reklam yerleştirerek sayfanızın erişimini artırabilirsiniz.

2- Bir Youtube Sayfası Açın

Günümüzde daha fazla tanınma potansiyeline sahip en ünlü sosyal medya platformu YouTube sayfalarıdır. Amigurumi bebeklerinizin videolarını çekip youtube sayfanıza yükleyebilir, böylece erişiminizi artırabilirsiniz. Bu sayede youtube videolarınızdan da gelir elde edebilirsiniz.

3- Pazar Yerleri

 “Trendyol, Çiçeksepeti, Gitti va” gibi dijital pazarlarda ürünlerinizi satabilir ve kendi markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Bu anlamda Trendyol ve diğer Pazaryerleri, erken girişimcilere değer verir ve onlara büyüme fırsatları sunar.

4- Etrafta Satmak

Önce çevrendeki biriyle tanışmalısın, değil mi? Ayrıca küçük çocuklara amigurumi bebekleri hediye olarak hazırlayabilir ve ücret talep edenlere hediye edebilirsiniz. Bu sayede çevreniz genişleyecek ve tanınacaksınız.

Related Posts

Bir cevap yazın