Dijital Astroloji Danışmanlığı ile Para Kazanmak

Dijital Astroloji Danışmanlığı Nedir?

Gök cisimleri ve gezegen hareketlerinin dünya ve insanlar üzerindeki etkisini astroloji araştırmaktadır. Astroloji, gök cisimleri ve gezegen hareketlerinin, gözlemler kapsamında yorumlanması ilkesine dayanır. Bu kapsamda, ele alınan gözlemlerden kesin sonuçlar ve net bilgiler beklenemez. Astroloji ile uğraşan kişilere de astrolog denmektedir.
Astroloji danışmanlığı yüz yüze yapıldığı gibi dijital olarak da yapılıyor. Böylece dijital danışmanlık almak isteyen kişiler internet üzerinden görüntülü olarak hizmet alabiliyorlar. Ayrıca mobil uygulama ve programlarla da bu danışmanlık hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kapsamda genel doğum haritası danışmanlığı, karma astroloji danışmanlığı, meslek seçimi doğum haritası danışmanlığı, kuantum yaşam koçluğu, öngörü tahmini, ilişki analizi gibi birçok hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda özel burç yorumları ve burç uyumları da dijital astroloji danışmanlığı kapsamında verilen hizmetlerdendir.

Dijital Astroloji Danışmanlığı Neden Tercih Edilir?

Dijital astroloji danışmanlığı günümüzde tercih edilen meslek türlerinden birisidir. Dijital dünyanın gün geçtikçe değerini artırmasıyla dijital danışmanlık da aynı oranda değerini artırmaktadır. Nitekim insanlar, artık ofise giderek danışmanlık hizmeti almak yerine dijital ortam üzerinden astroloji danışmanlığı alıyorlar. Bu da insanların özellikle zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor.
Aynı şekilde astrologlar da dijital ortamda danışmanlık yapmayı daha fazla tercih etmeye başladılar. Dijital çağ astrologların da bu çağa ayak uydurmasına neden oluyor. Dijital astroloji danışmanlığı ile astrologlar, müşterileriyle online olarak anında iletişim kuruyorlar. Danışmanlık hizmeti alan kişiler gibi danışmanlık hizmeti veren astrologlar da dijital ortam sayesinde zamandan ve masraftan tasarruf ediyorlar. Nitekim dijital astroloji danışmanlığı için astroloji ofisine de gerek yoktur.

Dijital Astroloji Danışmanlığı Hizmetini Kimler Tercih Edebilir?

Dijital astroloji danışmanlığını, astroloji hizmeti almak isteyen bireyler tercih ediyorlar. Bireyler özellikle burç yorumları ve burç uyumları için dijital astroloji danışmanlığını tercih ediyorlar. Günlük, haftalık, aylık yorumların yanı sıra kişiye özel değerlendirmeler de burç yorumları kapsamına giriyor. Bir aşk, ya da arkadaşlık için ise burç uyumları hizmeti veriliyor. Ayrıca doğum haritası analizi ile doğduğunuz anda evrenin konumuna göre hayatta karşılaşabileceğiniz durumlar yorumlanıyor. Benzer şekilde doğum haritası oluşturma hizmeti ile uğurlu günlerinizin hangi günler olduğu, evlilik gibi kararlar için tavsiyeler ve benzeri konularda hizmet alırsınız. Bunun dışında ilişki analizi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu hizmet, çiftlerin uyum haritasını çıkarmak isteyen bireyler için sunulan bir hizmettir.

Dijital Astroloji Danışmanlığı Ne Kadar Para Kazandırır?

Dijital astroloji danışmanları, dijital ortamdan yaptıkları görüşmelerde, kendilerinin belirlediği ücretleri alıyorlar. Bu ücretler değişkenlik göstermektedir. Ücretler seans başıdır. Bu ücretleri danışmanlar genellikle seanstan önce alıyorlar. Ayrıca danışmanlar, farklı danışmanlık hizmetleri için farklı ücretler belirleyebiliyorlar. Danışmanlık süreleri de danışmanlık hizmetinin çeşidine göre değişebiliyor. Genelde bu süreler 1-2 saattir.

Dijital Astroloji Danışmanlığı Sermayesi

Dijital astroloji danışmanlığı sermayesi oldukça uygundur. Bu danışmanlık hizmeti, dijital ortamda gerçekleştirildiği için maliyeti yoktur. Ancak astrologların dijital danışmalık yapabilmesi için web sitesi kurmaları gerekiyor. Ayrıca kurulan web sitenin web tasarımı da yapılmalıdır. Bunun için de web sitenin içeriği ve tasarımı konusunda uzmanlara çalışılması gerekiyor. Bununla birlikte Google gibi arama motorlarında sitenizin ve/veya adınızın üst sayfalara yükselmesi için de SEO’ya ihtiyacınız var.

Related Posts