Akıllı Telefondan Para Kazanma Yolları

Akıllı Telefondan Para Kazanma Yolları

Akıllı Telefon; Akıllı telefondan para kazanma yolları elbette cep telefonlarından para kazanmak için bir şirkete bağlı olmanıza gerek yok.

İnternetten para bilgisayar kullanmadan bile kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece akıllı telefonunuzu kullanarak para kazanmanız, gelirinizi arttırmanız ve diğer ihtiyaçlarınız için ek gelir yaratmanız mümkün.

1. Viggle

Viggle, TV seyrederken ve müzik dinlerken size para ödüyor! Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra bir dizi izlerken ya da şarkı dinlerken açıyorsunuz. Uygulama, gördüğünüz veya duyduğunuz her reklam ve tamamladığınız anket ve yanıtladığınız sorular için size dakika başına puan verir. Bu puanlar sayesinde Best Buy, Starbucks, restoran gibi yerlerden hediye çeki kazanabilirsiniz.

2. Gig Walk

Günlük olarak çok seyahat ediyorsanız Gig Walk ile kolayca para kazanabilirsiniz. iPhone ve Android telefonlar için özel olarak tasarlanan bu uygulama, şehrin önemli noktalarının, sokak tabelalarının, ulaşım olanaklarının, otoyolların ve daha fazlasının yerini kontrol etmenizi ister. Bu uygulama, bir akıllı telefondan para kazanmak için kullanımı en kolay olanlardan biridir.

3. Pactapp

Hem forma girmek hem de para kazanmak ister misiniz? Pactapp sayesinde her ikisini de yapabilirsiniz. Bu eşsiz uygulama ile üyeliğinizi oluşturuyor ve düzenli aralıklarla egzersiz yapacağınızı belirten bir sözleşme imzalıyorsunuz. Egzersiz rutininize ayak uydurmakta zorluk çekiyorsanız, daha az kazanacaksınız. Hesabınızda biriken 15 TL’yi Pay Pal hesabınıza aktarabilirsiniz.

4. Locket

Android telefonunuzun kilidini açarken madalyon size ödeme yapar. Bu uygulama, kilit ekranınıza reklam yerleştirir. Telefonu açtığınızda, reklamları görmek için parmağınızı bir tarafa, kilidini açmak için diğer tarafa kaydırın. Önceden yazılmış bir algoritma, gün içinde kaç kez reklam gördüğünüzü takip eder ve bunun için size belirli bir miktar para öder.

5. Receipt Hog

Şirketler ürünlerini geliştirmek ve satmak için pazar araştırmasına ihtiyaç duyar ve bunu yapmanın bir yolu müşterilerinin satın alma alışkanlıklarını izlemektir. Receipt Hog, faturalar aracılığıyla harcama alışkanlıkları hakkında veri toplayan iOS ve Android için bir akıllı telefon uygulamasıdır. Ayda 20 defaya kadar harcamalarınızın fotoğrafını sisteme yükleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın